sklep budowlany online
kim24.pl
do kasy suma: 0,00 zł
na czasie - BLOG
Łazienka w stylu loft
Łazienka w stylu loft

Styl łazienki to pierwsza i najważniejsza decyzja jaką musimy podjąć zanim zaczniemy zabierać się za urządzanie oraz kupowanie wyposażenia łazienkowego. Wybór stylu pozwala dobrać odpowiednie składowe - armaturę, ceramikę i wyposażenie. Ograniczy on też nasz wybór kolorystyki oraz dominujących kształtów. W ostatnim czasie popularne stało się urządzanie łazienek w stylu loft. Czym zatem kierować się przy aranżacji takiej łazienki?

czytaj całość »
Łazienka w stylu rustykalnym
Łazienka w stylu rustykalnym

Łazienka w stylu rustykalnym to najlepszy wybór do sielskiego domku, dużego domu, w którym dominuje natura oraz mieszkań i apartamentów, w jakich oczekuje się przytulności połączonej z funkcjonalnym i współczesnym szykiem. Wnętrza rustykalne to połączenie koloru i natury, w przemyślanej i estetycznej formie, pozwalającej zachować ciepło i przytulność pomieszczenia. Styl rustykalny sprawdzi się zarówno w małych jak i dużych łazienkach, a ich cechą charakterystyczną jest detal.

czytaj całość »
Rodzaje płyt karton-gipsowych – czym się różnią? Jakie kupić ?
Rodzaje płyt karton-gipsowych – czym się różnią? Jakie kupić ?

Płyty karton-gipsowe (zwane w skrócie k-g) dzięki swojej wielofunkcyjności zawojowały rynek budowlany.  Wykorzystywane są do budowy ścianek działowych, do zabudowy poddaszy, do sufitów podwieszanych, jako suche tynki oraz do wykonywania elementów dekoracyjnych. Swoją popularność zawdzięczają łatwości montażu oraz wysokiej jakości wykończenia. Nie wymagają mokrych prac więc z pomieszczeń, w których są montowane można szybko korzystać.

czytaj całość »
Zasady uszczelniania sanitariatów silikonem
Zasady uszczelniania sanitariatów silikonem

Realizacja łazienki wiąże się z wyborem wielu elementów składowych, które będą efektowne, funkcjonalne, wygodne, łatwe w utrzymaniu, wodoszczelne. Kiedy jedne składowe łazienki są oczywiste, inne stają się tematem tabu lub tematem problematycznym. Do tej drugiej grupy należą elementy uszczelniające czyli silikony, dzięki którym woda nie przedostaje się pod elementy sanitarne i ceramikę oraz nie powoduje jej odpadania, klawiszowania, odklejania czy powstawania pleśni.

czytaj całość »
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium