Producenci
Opcje przeglądania

Kleje do suchej zabudowy

Nasz asortyment obejmuje kleje do suchej zabudowy, które umożliwiają montaż elementów z najwyższą precyzją i bez obaw o trwałość połączeń. Oferujemy produkty uznanych producentów, chętnie stosowane przez profesjonalistów i cechujące się bardzo dobrymi właściwościami. Zapraszamy do składania zamówień.

Wysyłka 24 godziny
Klej do jastrychów 1kg FERMACELL (79022) Klej do jastrychów 1kg FERMACELL (79022)
Producent: Fermacell
Cena: 95,00 zł (netto: 77,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Wysyłka 24 godziny
Klej do płyt cementowych 310 ml Siniat CEMENTEX / HYDROPANEL Klej do płyt cementowych 310 ml Siniat CEMENTEX / HYDROPANEL
Producent: Siniat
Cena: 48,00 zł (netto: 39,02 zł )
szt.
zobacz więcej
Wysyłka 24 godziny
Klej gipsowy Nida typ T Siniat 25 kg Klej gipsowy Nida typ T Siniat 25 kg
Producent: Siniat
Cena: 31,00 zł (netto: 25,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Wysyłka 24 godziny
Klej gipsowy PERLFIX T Knauf 25 kg Klej gipsowy PERLFIX T Knauf 25 kg
Producent: Knauf
Cena: 27,00 zł (netto: 21,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Wysyłka 24 godziny
Klej gipsowy PERLFIX T Knauf 5 kg Klej gipsowy PERLFIX T Knauf 5 kg
Producent: Knauf
Cena: 10,50 zł (netto: 8,54 zł )
szt.
zobacz więcej

Kleje do suchej zabudowy – zastosowanie

Kleje do montażu suchej zabudowy to specjalistyczne preparaty stosowane podczas prac wykończeniowych w budownictwie. Ich główne zastosowanie to łączenie elementów konstrukcji suchej zabudowy, takich jak płyty gipsowo-kartonowe, płyty OSB, płyty cementowe czy elementy dekoracyjne, z różnymi powierzchniami i materiałami budowlanymi, np. ścianami betonowymi. Na rynku dostępne są kleje o różnych właściwościach, takich jak wysoka urabialność, plastyczność, duża wytrzymałość po stwardnieniu czy bezzapachowość. Wyróżnia się kleje gipsowe, do jastrychu oraz produkty o innym przeznaczeniu.

Kleje do montażu suchej zabudowy – trwałość i wysoka wydajność

Sklep budowlany Kim24 oferuje szeroki wybór klejów, które są mocne, gwarantują trwałość i sprawdzają się w wielu zastosowaniach. Zamówisz u nas m.in. klej do płytek cementowych, klej do jastrychu oraz klej gipsowy. Stawiamy na najlepszych producentów, takich jak Knauf, więc masz pewność, że wybierasz sprawdzone produkty.

Nasza oferta jest odpowiednia dla osób, które planują prace w zakresie klejenia płyt cementowych, montowania płyt i gzymsów gipsowo-kartonowych czy uzupełniania ubytków. Mamy w sprzedaży kleje do suchej zabudowy, które cechują się wydajnością, są łatwe w aplikacji i mają przystępne ceny. Zaopatrując się w materiały budowlane w naszym sklepie, zawsze otrzymujesz produkty najwyższej jakości.

W kategorii sucha zabudowa dostępne są również inne artykuły przydatne podczas prac wykończeniowych:

Zapewniamy sprawną realizację zamówień, a w razie  pytań o kleje do montażu suchej zabudowy lub inne produkty służymy fachowym wsparciem.

2019 Wszelkie prawa zastrzeżone ® | Realizacja Onisoft | Shoper Premium
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium