Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Baterie pisuarowe

Łazienki wyposażone w pisuary wymagają zastosowania specjalnego rodzaju baterii, jakim są baterie pisuarowe. Pozwalają zachować higienę i czystość m.in. w publicznych toaletach. W naszym sklepie online oferujemy szeroki wybór baterii do pisuaru z kompletem montażowym.

Baterie do pisuaru – wytrzymałe na intensywne użytkowanie

Zawory pisuarowe są wykonane z najwyższej w swojej klasie materiałów, co sprawia, że są niezwykle trwałe i odporne na intensywne użytkowanie nawet w miejscach publicznych. Baterie pisuarowe czasowe są wyposażone w zamknięcie czasowe, które automatycznie odcina wodę po określonym czasie np. po upływie 8 sekund. Tego typu baterie pisuarowe znacząco wpływają na ograniczenie zużycia wody. Z tego powodu są chętnie wybierane nie tylko do domowych łazienek, ale też tych zlokalizowanych w budynkach publicznych. Bateria do pisuaru jest odpowiednim i bardziej higienicznym rozwiązaniem, niż klasyczna armatura. Dostępne są różne rodzaje baterii pisuarowych m.in. baterie do pisuaru podtynkowe, które estetycznie prezentują się w łazience. Co więcej, bateria pisuarowa jest wyposażona w aerator napowietrzający strumień wody, a jej użytkowanie jest proste – naciśnięty przycisk do pisuaru uaktywnia strumień wody.

Baterie pisuarowe i pozostałe wyposażenie

KIM24 to bardzo dobrze znany architektom i dekoratorom wnętrz sklep budowlany oferujący nowoczesne wyposażenie łazienki. W naszym asortymencie znajduje się modna armatura łazienkowa w różnych stylach i kolorach, w tym m.in. ekskluzywna złota armatura do łazienki oraz klasyczna i elegancka czarna armatura łazienkowa. Oferujemy kompleksowe wyposażenie łazienki, co oznacza, że podczas jednych zakupów skompletujesz cały zestaw urządzeń sanitarnych i armatury. Koniecznie sprawdź pozostałe produkty takie jak:

2019 Wszelkie prawa zastrzeżone ® | Realizacja Onisoft | Shoper Premium
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium