O firmie

 

 

KIM od 1985 r. na rynku!

Firma KIM rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. jako wykonawca kontraktów budowlanych, a następnie rozszerzyła ją o sprzedaż najlepszych marek materiałów.

KIM prowadzi sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną.

Współpraca ze sprawdzonymi producentami i dystrybutorami pozwala zapewnić kupującym ciągłość i wysoką jakość dostaw. Wszechstronna oferta umożliwia klientom KIM dokonanie kompleksowych zakupów w jednym miejscu, co przekłada się na terminowość wykonywanych przez nich prac. Wszystkie materiały oferowane przez KIM posiadają stosowne certyfikaty CE oraz deklaracje zgodności z polskimi i unijnymi normami. KIM prowadzi sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną, ale również internetową.
W ofercie znajdują się:


KIM zapewnia:

  • produkty dla specjalistów/fachowców oraz klientów indywidualnych
  • własny transport na terenie Warszawy
  • dostawę w każde miejsce w Polsce
  • spedycję towarów za granicę.


W odpowiedzi na potrzeby klientów KIM stworzył autorską linię stolarki okiennej i drzwiowej, pod marką Oknowscy. Najnowocześniejsze rozwiązania, opierające się na niemieckich profilach PCV Rehau, gwarantują najwyższą jakość wykonania w konkurencyjnej cenie.
Zajmujemy się także produkcją szaf oraz mebli kuchennych na wymiar (przekierowanie na https://www.kuchnieswiata24.pl ). Realizujemy zlecenia detaliczne dla klientów indywidualnych oraz na skalę hurtową (jesteśmy partnerem sprzedażowym dla wielu firm)
Przedsiębiorstwo KIM świadczy także kompleksowe usługi w zakresie budowy konstrukcji dachowych oraz ich pokrycia. Rasowi Dachowcy to specjaliści, którzy doradzą, dokonają pomiarów i zbudują dach na długie lata.
Wyspecjalizowana w zakresie materiałów budowlanych i instalacyjno-sanitarnych, firma jest dostawcą wielu inwestycji „na czas i miejsce“. Kiedy sytuacja na budowie rozgrywa się bardzo dynamicznie – więcej o obsłudze inwestycji.
Firma KIM otrzymała wiele nagród i wyróżnień, w tym tytuł Gepard Biznesu czy Złoty Płatnik. Wyróżnienie to przyznawane jest przedsiębiorstwom notującym znaczący wzrost wartości rynkowej i świadczącym usługi na najwyższym poziomie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium