Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Firma KIM przystąpiła do rządowego programu „Karta Dużej Rodziny”. Jako partner tej ogólnopolskiej akcji wspierania rodzin wielodzietnych oferujemy:
15% rabatu na glazurę i terakotę, farby, artykuły elektryczne, drzwi i podłogi,
20% rabatu na artykuły sanitarne.
Rabat obowiązuje wyłącznie w sklepach stacjonarnych.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci:

  • w wieku do ukończenia 18 roku życia,
  • w wieku do ukończenia 25 roku życia, w przypadku gdy dziecko uczy się w szkole lub w szkole wyższej,
  • bez ograniczeń wiekowych, w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności.

Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice, przez których rozumie się także rodziców zastępczych lub osoby prowadzące rodzinny dom dziecka, mogą korzystać z Karty dożywotnio, dzieci - do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby posiadające orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności otrzymują Kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Karta przyznawana jest dzieciom umieszczonym w rodzinnej pieczy zastępczej na czas umieszczenia w danej rodzinie zastępczej lub rodzinnym domu dziecka.

Wybierając się na zakupy do KIM na ul. Bartycką 114 pamiętaj o zabraniu ze sobą Karty Dużej Rodziny i dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami, upustami, rabatami, obniżkami, akcjami promocyjnymi, szczególnymi ofertami cenowymi lub produktowymi, które obowiązują w Sklepie.

UWAGA: korzystając ze zniżki w sklepach KIM Sp. z o.o., na podstawie Karty Dużej Rodziny, potwierdzeniem zapłaty jest paragon lub faktura wystawiona na osobę fizyczną

Więcej o Ogólnopolskiej Karcie Dużej Rodziny na http://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/karta-duzej-rodziny/

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium