KIM24.pl - sklep online
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty

Dlaczego firma KIM?

Kerakoll

Fuga żywiczna Kerakoll Fugalite Bio Parquet 3 kg miletia millettia 65 Fuga żywiczna Kerakoll Fugalite Bio Parquet 3 kg miletia millettia 65
Producent: Kerakoll
Cena:

145,00 zł

( 1 kg = 48,33 zł )

Cena netto: 117,89 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga żywiczna Kerakoll Fugalite Bio Parquet 3 kg tek tectona 64 Fuga żywiczna Kerakoll Fugalite Bio Parquet 3 kg tek tectona 64
Producent: Kerakoll
Cena:

147,00 zł

( 1 kg = 49,00 zł )

Cena netto: 119,51 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga żywiczna Kerakoll Fugalite Bio Parquet 3 kg wiąz ulmus 59 Fuga żywiczna Kerakoll Fugalite Bio Parquet 3 kg wiąz ulmus 59
Producent: Kerakoll
Cena:

145,00 zł

( 1 kg = 48,33 zł )

Cena netto: 117,89 zł

zobacz więcej
Grunt do podłoży Keragrip Eco Pulep 1 l Grunt do podłoży Keragrip Eco Pulep 1 l
Producent: Kerakoll
Cena:

99,00 zł

Cena netto: 80,49 zł

szt.
zobacz więcej
Grunt skoncentrowany odcinający Kerakoll Active Blocker 20kg Grunt skoncentrowany odcinający Kerakoll Active Blocker 20kg
Producent: Kerakoll
Cena:

209,00 zł

( 1 kg = 10,45 zł )

Cena netto: 169,92 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Grunt skoncentrowany odcinający Kerakoll Active Blocker 5kg Grunt skoncentrowany odcinający Kerakoll Active Blocker 5kg
Producent: Kerakoll
Cena:

68,00 zł

( 1 kg = 13,60 zł )

Cena netto: 55,28 zł

szt.
zobacz więcej
Grunt szybkoschnący  Kerakoll Active  5kg Grunt szybkoschnący Kerakoll Active 5kg
Producent: Kerakoll
Cena:

35,00 zł

( 1 kg = 7,00 zł )

Cena netto: 28,46 zł

szt.
zobacz więcej
Grunt wodny o właściwościach izolujących Biogrip Kerakoll 10kg Grunt wodny o właściwościach izolujących Biogrip Kerakoll 10kg
Producent: Kerakoll
Cena:

89,00 zł

Cena netto: 72,36 zł

zobacz więcej
Grunt wodny o właściwościach izolujących Biogrip Kerakoll 5kg Grunt wodny o właściwościach izolujących Biogrip Kerakoll 5kg
Producent: Kerakoll
Cena:

57,00 zł

Cena netto: 46,34 zł

zobacz więcej
Grunt z piaskiem kwarcowym Kerakoll Active Prime Grip 5kg Grunt z piaskiem kwarcowym Kerakoll Active Prime Grip 5kg
Producent: Kerakoll
Cena:

119,00 zł

( 1 kg = 23,80 zł )

Cena netto: 96,75 zł

szt.
zobacz więcej
Hybrydowy klej żelowy Kerakoll H40 Extreme 10 kg Hybrydowy klej żelowy Kerakoll H40 Extreme 10 kg
Producent: Kerakoll
Cena:

339,00 zł

( 1 kg = 33,90 zł )

Cena netto: 275,61 zł

szt.
zobacz więcej
Jednoskładnikowa masa uszczelniająca AQUASTOP FIX 6kg Jednoskładnikowa masa uszczelniająca AQUASTOP FIX 6kg
Producent: Kerakoll
Cena:

189,00 zł

Cena netto: 153,66 zł

szt.
zobacz więcej
Klej epoksydowy Geolite Gel Kerakoll A+B 6,66 kg Klej epoksydowy Geolite Gel Kerakoll A+B 6,66 kg
Producent: Kerakoll
Cena:

309,00 zł

( 1 kg = 46,40 zł )

Cena netto: 251,22 zł

zestaw
zobacz więcej
Klej mineralny Biogres Szary 25 kg Klej mineralny Biogres Szary 25 kg
Producent: Kerakoll
Cena:

27,00 zł

( 1 kg = 1,08 zł )

Cena netto: 21,95 zł

zobacz więcej
Klej żelowy wielofunkcyjny Kerakoll H40 Revolution 20 kg, superelastyczny szary Klej żelowy wielofunkcyjny Kerakoll H40 Revolution 20 kg, superelastyczny szary
Producent: Kerakoll
Cena:

95,00 zł

( 1 kg = 4,75 zł )

Cena netto: 77,24 zł

szt.
zobacz więcej

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium