KIM24.pl - sklep online
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty

Dlaczego firma KIM?

Kerakoll

Lateks uelastyczniający Top Latex Eco Kerakoll 25 kg Lateks uelastyczniający Top Latex Eco Kerakoll 25 kg
Producent: Kerakoll
Cena:

956,00 zł

( 1 kg = 119,50 zł )

Cena netto: 777,24 zł

zobacz więcej
Lateks uelastyczniający Top Latex Eco Kerakoll 8 kg Lateks uelastyczniający Top Latex Eco Kerakoll 8 kg
Producent: Kerakoll
Cena:

359,00 zł

( 1 kg = 44,88 zł )

Cena netto: 291,87 zł

szt.
zobacz więcej
Mankiet 15x15cm Kerakoll Aquastop Plus Mankiet 15x15cm Kerakoll Aquastop Plus
Producent: Kerakoll
Cena:

15,90 zł

Cena netto: 12,93 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Mankiet 20x20cm Kerakoll Aquastop Plus Mankiet 20x20cm Kerakoll Aquastop Plus
Producent: Kerakoll
Cena:

23,90 zł

Cena netto: 19,43 zł

zobacz więcej
  • nowość
Membrana mineralna Aquastop Nanoflex 20 kg Membrana mineralna Aquastop Nanoflex 20 kg
Producent: Kerakoll
Cena:

259,00 zł

Cena netto: 210,57 zł

szt.
zobacz więcej
Membrana mineralna do uszczelniania podłoży Kerakoll Aquastop Flex składniki A+B 32 kg Membrana mineralna do uszczelniania podłoży Kerakoll Aquastop Flex składniki A+B 32 kg
Producent: Kerakoll
Cena:

399,00 zł

( 1 kg = 12,47 zł )

Cena netto: 324,39 zł

szt.
zobacz więcej
Membrana wodoszczelna Kerakoll Aquastop Plus 1mb Membrana wodoszczelna Kerakoll Aquastop Plus 1mb
Producent: Kerakoll
Cena:

42,00 zł

Cena netto: 34,15 zł

m
zobacz więcej
Narożnik wewnętrzny Kerakoll Aquastop Plus 120 Narożnik wewnętrzny Kerakoll Aquastop Plus 120
Producent: Kerakoll
Cena:

11,00 zł

Cena netto: 8,94 zł

szt.
zobacz więcej
Narożnik zewnętrzny Kerakoll Aquastop Plus 120 Narożnik zewnętrzny Kerakoll Aquastop Plus 120
Producent: Kerakoll
Cena:

11,00 zł

Cena netto: 8,94 zł

szt.
zobacz więcej
Preparat do podłoży Kerakoll Primer A Eco 25 kg Preparat do podłoży Kerakoll Primer A Eco 25 kg
Producent: Kerakoll
Cena:

421,00 zł

( 1 kg = 16,84 zł )

Cena netto: 342,28 zł

zobacz więcej
Preparat do podłoży Kerakoll Primer A Eco 5 kg Preparat do podłoży Kerakoll Primer A Eco 5 kg
Producent: Kerakoll
Cena:

90,00 zł

( 1 kg = 18,00 zł )

Cena netto: 73,17 zł

zobacz więcej
Silikon Fugabella Eco Kerakoll przezroczysty 310 ml Silikon Fugabella Eco Kerakoll przezroczysty 310 ml
Producent: Kerakoll
Cena:

42,00 zł

( 1 l = 135,48 zł )

Cena netto: 34,15 zł

zobacz więcej
Silikon Kerakoll Color  310 ml *40* Silikon Kerakoll Color 310 ml *40*
Producent: Kerakoll
Cena:

42,00 zł

( 1 l = 135,48 zł )

Cena netto: 34,15 zł

zobacz więcej
Silikon sanitarny Kerakoll Silmat Color KK 107 290ml Silikon sanitarny Kerakoll Silmat Color KK 107 290ml
Producent: Kerakoll
Cena:

39,00 zł

( 1 l = 134,48 zł )

Cena netto: 31,71 zł

szt.
zobacz więcej
Silikon sanitarny Kerakoll Silmat Color KK 109 290ml Silikon sanitarny Kerakoll Silmat Color KK 109 290ml
Producent: Kerakoll
Cena:

39,00 zł

( 1 l = 134,48 zł )

Cena netto: 31,71 zł

szt.
zobacz więcej
Silikon sanitarny Kerakoll Silmat Color KK 110 290ml Silikon sanitarny Kerakoll Silmat Color KK 110 290ml
Producent: Kerakoll
Cena:

39,00 zł

( 1 l = 134,48 zł )

Cena netto: 31,71 zł

szt.
zobacz więcej
Silikon sanitarny Kerakoll Silmat Color KK 12 290ml Silikon sanitarny Kerakoll Silmat Color KK 12 290ml
Producent: Kerakoll
Cena:

39,00 zł

( 1 l = 134,48 zł )

Cena netto: 31,71 zł

szt.
zobacz więcej
Silikon sanitarny Kerakoll Silmat Color KK 130 290ml Silikon sanitarny Kerakoll Silmat Color KK 130 290ml
Producent: Kerakoll
Cena:

39,00 zł

( 1 l = 134,48 zł )

Cena netto: 31,71 zł

zobacz więcej

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium