KIM24.pl - sklep online
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty

Dlaczego firma KIM?

Kerakoll

Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *36* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *36* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

49,99 zł

( 1 kg = 16,66 zł )

Cena netto: 40,64 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *37* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *37* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

41,90 zł

( 1 kg = 13,97 zł )

Cena netto: 34,07 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *38* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *38* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

49,99 zł

( 1 kg = 16,66 zł )

Cena netto: 40,64 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *39* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *39* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

49,99 zł

( 1 kg = 16,66 zł )

Cena netto: 40,64 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *40* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *40* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

41,90 zł

( 1 kg = 13,97 zł )

Cena netto: 34,07 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *41* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *41* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

45,00 zł

( 1 kg = 15,00 zł )

Cena netto: 36,59 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *42* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *42* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

41,90 zł

( 1 kg = 13,97 zł )

Cena netto: 34,07 zł

zobacz więcej
Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *43* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *43* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

45,00 zł

( 1 kg = 15,00 zł )

Cena netto: 36,59 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *44* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *44* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

49,99 zł

( 1 kg = 16,66 zł )

Cena netto: 40,64 zł

zobacz więcej
Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *45* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *45* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

42,90 zł

( 1 kg = 14,30 zł )

Cena netto: 34,88 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *46* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *46* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

41,90 zł

( 1 kg = 13,97 zł )

Cena netto: 34,07 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *47* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *47* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

45,00 zł

( 1 kg = 15,00 zł )

Cena netto: 36,59 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *48* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *48* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

41,90 zł

( 1 kg = 13,97 zł )

Cena netto: 34,07 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *49* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *49* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

49,99 zł

( 1 kg = 16,66 zł )

Cena netto: 40,64 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *50* 3kg Fuga Kerakoll Fugabella Color 0-20mm zywica/cement *50* 3kg
Producent: Kerakoll
Cena:

49,99 zł

( 1 kg = 16,66 zł )

Cena netto: 40,64 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga żywiczna Kerakoll Fugalite Bio Parquet 3 kg afzelia 63 Fuga żywiczna Kerakoll Fugalite Bio Parquet 3 kg afzelia 63
Producent: Kerakoll
Cena:

145,00 zł

( 1 kg = 48,33 zł )

Cena netto: 117,89 zł

zobacz więcej
Fuga żywiczna Kerakoll Fugalite Bio Parquet 3 kg buk fagus 58 Fuga żywiczna Kerakoll Fugalite Bio Parquet 3 kg buk fagus 58
Producent: Kerakoll
Cena:

145,00 zł

( 1 kg = 48,33 zł )

Cena netto: 117,89 zł

szt.
zobacz więcej
Fuga żywiczna Kerakoll Fugalite Bio Parquet 3 kg kasztan castanea 61 Fuga żywiczna Kerakoll Fugalite Bio Parquet 3 kg kasztan castanea 61
Producent: Kerakoll
Cena:

145,00 zł

( 1 kg = 48,33 zł )

Cena netto: 117,89 zł

szt.
zobacz więcej

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium