Opinie o Nas
sklep budowlany online
kim24.pl
do kasy suma: 0,00 zł
Kabe farby – najlepszy wybór dla Twoich ścian
Kabe farby – najlepszy wybór dla Twoich ścian

Kabe jest liderem w produkcji farb, systemów ociepleń, mas tynkarskich oraz uzupełniających produktów chemii budowlanej. Krajem pochodzenia tych farb jest Szwajcaria, słynąca z wysokiej jakości oferowanych produktów. Firma działa na polskim rynku od 1995 roku. Misją firmy jest samodoskonalenie oraz dążenie do perfekcji. 

Farby do malowania wnętrz

Produkty Kabe przeznaczone są przede wszystkim do wykonywania wewnętrznych powłok malarskich. Marka ta jest szwajcarskim producentem oferującym szeroką gamę wysokiej jakości farb. Kabe farby znajdują zastosowanie w celu pokrycia ścian i sufitów nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale także w budynkach użyteczności publicznej itp. Oferta producenta obejmuje farby ceramiczne, mineralne, lateksowe, antyrefleksyjne, akrylowe, lazurujące i izolujące.

Bogata oferta farb w połączeniu z produktami uzupełniającymi (tynkami cienkowarstwowymi, masami szpachlowymi, preparatami i podkładami gruntującymi) ułatwiającymi aplikację, pozwala na stworzenie trwałej i estetycznej powłoki malarskiej. Farby Kabe cechują wysokie parametry eksploatacyjne oraz nowoczesna formuła, bezpieczna dla ludzi i środowiska. Produkty oferowane są w bogatej gamie kolorystycznej.

 

Materiały elewacyjne i pozostałe produkty

Oferta firmy obejmuje także materiały budowlane do ocieplania budynków oraz wykonywania elewacji. Nawierzchniowe emulsje elewacyjne zapewniają wysoki stopień krycia, dzięki czemu sprawdzą się zarówno do pierwotnego, jak i renowacyjnego malowania zewnętrznego.

Farby elewacyjne wykorzystywane są w celach dekoracyjnych, konserwacyjnych lub renowacyjnych. Szeroka paleta barw i faktur zapewnia nie tylko ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych, ale także umożliwia kształtowanie dopasowanego do indywidualnych wymagań wizerunku architektonicznego.

Producent farb Kabe oferuje ponadto farby proszkowe, a także kleje i spoiny do płytek.

 

Dla kogo farby Kabe?

Asortyment produktów firmy przeznaczony jest zarówno do zastosowania przez profesjonalistów, jak i dla indywidualnych użytkowników.

 

Półka cenowa farm – nie oszczędzaj na jakości

Farby Kabe nie należą do niskiej półki cenowej. Podczas wyboru produktu należy jednak porównywać nie tylko ceny opakowania lub litra farby, lecz ceny wymalowania metra kwadratowego. To bardzo wydajne produkty z gwarancją wysokiego stopnia krycia.

 

Kabe, Caparol czy Beckers?

Farby Kabe to najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapewniają najlepsze krycie i największy wybór farb oraz innych produktów uzupełniających. Opinie o farbach Kabe świadczą o wysokiej jakości produktów, cieszących się uznaniem wśród klientów. Caparol oferuje produkty w nieco wyższej cenie, adresowane głównie do profesjonalnych odbiorców.

Produkty firmy Beckers to z kolei bardziej budżetowa opcja. W ich przypadku konieczne może być jednak położenie większej ilości warstw farby w celu dokładnego pokrycia ściany. Producent farb Kabe gwarantuje trwałość, wydajność i optymalizację kosztów, a co najważniejsze przystępną cenę.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium