KIM24.pl - sklep online
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty

Dlaczego firma KIM?

Weber

Masa uszczelniająca weber.tec Superflex 10 30 L Masa uszczelniająca weber.tec Superflex 10 30 L
Producent: Weber
Cena:

459,00 zł

Cena netto: 373,17 zł

szt.
zobacz więcej
Bitumiczna masa dekarska weber.tec 911 14 kg Bitumiczna masa dekarska weber.tec 911 14 kg
Producent: Weber
Cena:

289,00 zł

( 1 kg = 20,64 zł )

Cena netto: 234,96 zł

zobacz więcej
Emulsja bitumiczna weber.tec 901 30 L Emulsja bitumiczna weber.tec 901 30 L
Producent: Weber
Cena:

439,00 zł

( 1 l = 14,63 zł )

Cena netto: 356,91 zł

szt.
zobacz więcej
Emulsja bitumiczna weber.tec 901 5 L Emulsja bitumiczna weber.tec 901 5 L
Producent: Weber
Cena:

99,00 zł

( 1 l = 19,80 zł )

Cena netto: 80,49 zł

szt.
zobacz więcej
Masa uszczelniająca weber.tec Superflex 2K 30 L Masa uszczelniająca weber.tec Superflex 2K 30 L
Producent: Weber
Cena:

309,00 zł

( 1 l = 10,30 zł )

Cena netto: 251,22 zł

zobacz więcej
Wylewka samopoziomująca Weber Floor 4100 25 kg Wylewka samopoziomująca Weber Floor 4100 25 kg
Producent: Weber
Cena:

48,00 zł

( 1 kg = 1,92 zł )

Cena netto: 39,02 zł

szt.
zobacz więcej
Posadzka cementowa Weber Floor 1000 25 kg Posadzka cementowa Weber Floor 1000 25 kg
Producent: Weber
Cena:

17,00 zł

( 1 kg = 0,68 zł )

Cena netto: 13,82 zł

szt.
zobacz więcej
Wylewka szybki jastrych cementowy Weber Floor 1000 PLUS 25kg Wylewka szybki jastrych cementowy Weber Floor 1000 PLUS 25kg
Producent: Weber
Cena:

19,99 zł

( 1 kg = 0,80 zł )

Cena netto: 16,25 zł

szt.
zobacz więcej
Podkład podłogowy samopoziomujący Weber Floor 4150 25 kg Podkład podłogowy samopoziomujący Weber Floor 4150 25 kg
Producent: Weber
Cena:

55,00 zł

( 1 kg = 2,20 zł )

Cena netto: 44,72 zł

szt.
zobacz więcej
Dwuskładnikowa mikrozaprawa uszczelniająca Webertec Superflex D3 32 kg Dwuskładnikowa mikrozaprawa uszczelniająca Webertec Superflex D3 32 kg
Producent: Weber
Cena:

399,00 zł

( 1 kg = 12,47 zł )

Cena netto: 324,39 zł

szt.
zobacz więcej
Grunt do podłoży  Weber.floor 4716 10 kg Grunt do podłoży Weber.floor 4716 10 kg
Producent: Weber
Cena:

339,00 zł

( 1 kg = 33,90 zł )

Cena netto: 275,61 zł

zobacz więcej
Grunt do podłoży  Weber.floor 4716 30 kg Grunt do podłoży Weber.floor 4716 30 kg
Producent: Weber
Cena:

869,00 zł

( 1 kg = 28,97 zł )

Cena netto: 706,50 zł

szt.
zobacz więcej
Grunt do podłoży  Weber.floor 4716 5 kg Grunt do podłoży Weber.floor 4716 5 kg
Producent: Weber
Cena:

169,00 zł

( 1 kg = 33,80 zł )

Cena netto: 137,40 zł

szt.
zobacz więcej
Grunt do podłoży chłonnych Weber.prim Start 5 kg Grunt do podłoży chłonnych Weber.prim Start 5 kg
Producent: Weber
Cena:

55,00 zł

( 1 kg = 11,00 zł )

Cena netto: 44,72 zł

szt.
zobacz więcej
MAPEI MAPETEX VLIES szer.1m (rolka 50m2) MAPEI MAPETEX VLIES szer.1m (rolka 50m2)
Producent: Weber
Cena:

1 199,00 zł

Cena netto: 974,80 zł

szt.
zobacz więcej
Masa szpachlowa samopoziomująca Weber Floor 4010 25 kg Masa szpachlowa samopoziomująca Weber Floor 4010 25 kg
Producent: Weber
Cena:

61,00 zł

( 1 kg = 2,44 zł )

Cena netto: 49,59 zł

szt.
zobacz więcej
Masa szpachlowa Weber Floor 4045 25 kg Masa szpachlowa Weber Floor 4045 25 kg
Producent: Weber
Cena:

129,00 zł

( 1 kg = 5,16 zł )

Cena netto: 104,88 zł

szt.
zobacz więcej
Obrzutka tynkarska Weber TP541 25kg Obrzutka tynkarska Weber TP541 25kg
Producent: Weber
Cena:

19,99 zł

( 1 kg = 0,80 zł )

Cena netto: 16,25 zł

szt.
zobacz więcej

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium