Piła tarczowa do drewna super cienka 40 zębów, 165x16x1,0x1,6mm DEDRA HA16540E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Właściwości
- Średnica tarczy:165 mm
- Średnica otworu mocującego: 16 mm
- Grubość blatu tarczy: 1,0mm
- Grubość wieńca tarczy: 1,6mm