KIM24.pl - sklep online
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty

Dlaczego firma KIM?

Kerakoll

Silikone Kerakoll Color  310 ml *47* Silikone Kerakoll Color 310 ml *47*
Producent: Kerakoll
Cena:

42,00 zł

( 1 l = 135,48 zł )

Cena netto: 34,15 zł

szt.
zobacz więcej
Silikone Kerakoll Color  310 ml *48* Silikone Kerakoll Color 310 ml *48*
Producent: Kerakoll
Cena:

42,00 zł

( 1 l = 135,48 zł )

Cena netto: 34,15 zł

szt.
zobacz więcej
Silikone Kerakoll Color  310 ml *49* Silikone Kerakoll Color 310 ml *49*
Producent: Kerakoll
Cena:

42,00 zł

( 1 l = 135,48 zł )

Cena netto: 34,15 zł

szt.
zobacz więcej
Silikone Kerakoll Color  310 ml *50* Silikone Kerakoll Color 310 ml *50*
Producent: Kerakoll
Cena:

42,00 zł

( 1 l = 135,48 zł )

Cena netto: 34,15 zł

szt.
zobacz więcej
Silikone Kerakoll Color 310 ml *25* Silikone Kerakoll Color 310 ml *25*
Producent: Kerakoll
Cena:

42,00 zł

( 1 l = 135,48 zł )

Cena netto: 34,15 zł

szt.
zobacz więcej
Silikone Kerakoll Color 310 ml *32* Silikone Kerakoll Color 310 ml *32*
Producent: Kerakoll
Cena:

42,00 zł

( 1 l = 135,48 zł )

Cena netto: 34,15 zł

szt.
zobacz więcej
Środek czyszczący Kerakoll Delta Plus 1 kg Środek czyszczący Kerakoll Delta Plus 1 kg
Producent: Kerakoll
Cena:

44,00 zł

Cena netto: 35,77 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Taśma do szczelin Kerakoll Aquastop 120 zielona 1 mb Taśma do szczelin Kerakoll Aquastop 120 zielona 1 mb
Producent: Kerakoll
Cena:

7,50 zł

Cena netto: 6,10 zł

m
zobacz więcej
Taśma do szczelin Kerakoll Aquastop 120 zielona 50 m Taśma do szczelin Kerakoll Aquastop 120 zielona 50 m
Producent: Kerakoll
Cena:

329,00 zł

Cena netto: 267,48 zł

szt.
zobacz więcej
Taśma uszczelniająca Kerakoll Aquastop Plus 120 1 mb Taśma uszczelniająca Kerakoll Aquastop Plus 120 1 mb
Producent: Kerakoll
Cena:

7,50 zł

Cena netto: 6,10 zł

m
zobacz więcej
Taśma uszczelniająca Kerakoll Aquastop Pro 120 10m Taśma uszczelniająca Kerakoll Aquastop Pro 120 10m
Producent: Kerakoll
Cena:

115,00 zł

( 1 m = 11,50 zł )

Cena netto: 93,50 zł

szt.
zobacz więcej
Uszczelniacz neutralny do kamienia naturalnego Kerakoll Neutro Color 68 310ml Uszczelniacz neutralny do kamienia naturalnego Kerakoll Neutro Color 68 310ml
Producent: Kerakoll
Cena:

72,50 zł

( 1 l = 233,87 zł )

Cena netto: 58,94 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Wylewka samopoziomująca Kerakoll Planogel Ultra 25kg Wylewka samopoziomująca Kerakoll Planogel Ultra 25kg
Producent: Kerakoll
Cena:

62,00 zł

Cena regularna: 66,00 zł

Najniższa cena: 59,99 zł

Cena netto: 50,41 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zaprawa do naprawy betonu GEOLITE 40 Kerakoll 25kg Zaprawa do naprawy betonu GEOLITE 40 Kerakoll 25kg
Producent: Kerakoll
Cena:

99,00 zł

( 1 kg = 3,96 zł )

Cena regularna: 105,00 zł

Najniższa cena: 95,00 zł

Cena netto: 80,49 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zaprawa samopoziomująca Kerakoll Keratech Eco R30 25 kg Zaprawa samopoziomująca Kerakoll Keratech Eco R30 25 kg
Producent: Kerakoll
Cena:

85,00 zł

( 1 kg = 3,40 zł )

Cena netto: 69,11 zł

zobacz więcej
Gąbka celulozowa Kerakoll do usuwania nadmiaru fugi Gąbka celulozowa Kerakoll do usuwania nadmiaru fugi
Producent: Kerakoll
Cena:

79,00 zł

Cena netto: 64,23 zł

szt.
zobacz więcej
Gąbka wymienna do pacy zwykła Kerakoll Gąbka wymienna do pacy zwykła Kerakoll
Producent: Kerakoll
Cena:

33,00 zł

Cena netto: 26,83 zł

szt.
zobacz więcej

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium