Program kart podarunkowych 2024

Szanowni Klienci,

 

miło nam poinformować, że uruchomiliśmy Program Kart Podarunkowych o nazwie „Śniadania Czwartkowe – smakuj przez cały tydzień”.

W programie mogą wziąć udział wszyscy Klienci KIM, którzy spełnią warunki przedstawione w Regulaminie programu. KIM to miejsce, w którym praca i pasja łączy ludzi.

 

 

 

 

PREMIOWANE ZAKUPY W KAŻDY CZWARTEK!

 

W każdy CZWARTEK - od 25 kwietnia do 26 września 2024 r. -  za każde, jednorazowe zakupy dowolnych produktów za min. 800 zł brutto w sklepach stacjonarnych KIM, przy ul. Bartyckiej 114 w Warszawie, możesz odebrać kartę podarunkową Śniadań Czwartkowych o wartości 19,00 zł. Środki umieszczone na karcie wykorzystasz wyłącznie w punkcie gastronomicznym na terenie firmy KIM, przy Bartyckiej 114, ale za to przez cały tydzień, od poniedziałku do  soboty.

 

 

Już jednorazowe zasilenie karty umożliwi skosztowanie smacznego zestawu śniadaniowego, a to nie wszystko! Kartę można zasilać wielokrotnie (do 26 września) spełniając wymóg: „każde wydane 800 zł brutto w CZWARTEK = 19 zł”, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby codziennie spróbować innego dania w KIM.

Środki na karcie możesz wydatkować w dowolnym dniu tygodnia, w godzinach i dniach funkcjonowania punktu gastronomicznego. Zgromadzonych środków nie można wypłacić, ani zamienić na gotówkę lub inny ekwiwalent.

Jeśli jesteś już po śniadaniu, możesz wykorzystać środki na inny posiłek, którego wartość przekracza środki zgromadzone na karcie. Wówczas należy dopłacić różnicę.

Środki zgromadzone na karcie podarunkowej można wykorzystać od 25.04 do 31.10.2024 r.

 

Szczegółowe informacje o programie kart podarunkowych – REGULAMIN KART PODARUNKOWYCH 

 

Zachęcamy wszystkich do odwiedzania sklepów stacjonarnych KIM, zlokalizowanych przy ul. Bartyckiej 114 w Warszawie.


Partnerzy tegorocznego Programu Kart Podarunkowych

„Śniadania Czwartkowe - smakuj przez cały tydzień”:

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium